• 13 474 84 00
  • 13 474 83 20
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności


Porozumienie pozwala wykorzystać wspólny potencjał

Miasto i Gmina Zagórz jest wieloletnim partnerem Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego w zakresie zagospodarowania odpadów. Od 2021 r. nasza spółka współpracuje z Zagórzem m.in. w kwestii składowania pozostałości poprocesowych z Regionalnego Centrum Odzysku Odpadów na składowisku w Średnim Wielkim k. Zagórza.

W ramach współpracy z Miastem i Gmina Zagórz nasz spółka zagospodarowuje i przetwarza odpady komunalne z terenu tej gminy, a także korzysta z możliwości składowania odpadów na składowisku w Średnim Wielkim, które jest alternatywą i uzupełnieniem dla składowiska w Krośnie.

Dzięki współpracy wykorzystany jest potencjał obydwu składowisk, co jest istotne w realizacji zadań związanych z projektem odpadowo-energetycznym dla południowej części województwa podkarpackiego.

Burmistrzowi Zagórza – Panu Ernestowi Nowakowi – gratulujemy wygranych wyborów samorządowych i życzymy owocnej pracy na rzecz lokalnej społeczności!

Dziękujemy za spotkanie, rozmowę i  chęć kontynuowania współpracy na rzecz mieszkańców oraz środowiska!

 

FB IMG 20240703 WA0003

 


Warto odwiedzić