• 13 474 84 00
  • 13 474 83 20
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności


Współpraca i efektywne zagospodarowanie odpadów

Z Miastem i Gminą Lesko nasza spółka współpracuje w zakresie efektywnego zagospodarowania odpadów komunalnych, co realizowane jest w ramach wieloetapowego projektu odpadowo-energetycznego.

Miasto i Gmina Lesko jest jednym z 27 samorządów, z którymi miasto Krosno i Krośnieński Holding Komunalny mają zawarte porozumienia o współpracy i wspólnej realizacji proekologicznych inwestycji w zakresie przetwarzania odpadów komunalnych.

Celem tego projektu było dostosowanie systemu zagospodarowania odpadów do wymogów prawa unijnego i krajowego, a także zwiększenie strumienia odpadów do procesów ponownego użycia, recyklingu i odzysku oraz zmniejszenie strumienia odpadów kierowanych do składowania.

Dziękujemy Panu burmistrzowi – Adamowi Snarskiemu – za współpracę, gratulujemy wygranych wyborów samorządowych i życzymy owocnej pracy na rzecz lokalnej społeczności oraz środowiska!

 

FB IMG 20240703 WA0004


Warto odwiedzić