x W naszym serwisie używamy plików typu cookie do celów m.in. statystycznych czy reklamowych. Przeglądarka jakiej używasz może zmienić ustawienia dotyczące cookies w każdym momencie. Więcej informacji znajdziesz w "Polityka bezpieczeństwa".
 

Ciekawe linki
Wydział Dział Informatyki
Grupa tematyczna Usługi związane z dostępem do internetu
Zawarcie umowy na usługi dostępu do internetu - dla Klientów Biznesowych z wykorzystaniem technologii światłowodowej
Krótki opis
Usługa ta dedykowana jest dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w: - Galerii KROSNO Spółka z o.o., Krosno, ul. Legionów 17, - Galerii PORTIUS Spółka z o.o., Krosno, ul. Bursaki 29.
Wymagane dokumenty
1. Formularz zamówienia usługi - kompletnie wypełniony i złożony formularz zamówienia pozwoli na określenie zapotrzebowania Wnioskodawcy (m.in. proponowany czas trwania umowy, prędkość transmisji sygnału) i pozwoli sporządzić nową umowę na usługi dostępu do internetu. 2. Kopia dokumentów założycielskich Wnioskodawcy (w tym udzielonych osobom pełnomocnictw do Jego reprezentowania), 3. Do ww. formularza zamówienia usługi należy okazać kopię dokumentu potwierdzającego posiadany tytuł prawny wnioskodawcy do nieruchomości lub zgoda właściciela nieruchomości na świadczenie usługi w danej lokalizacji (wymagana w przypadku tytułu prawnego innego niż prawo własności lub prawo użyłkowania wieczystego).
Miejsce złożenia dokumentu
Biuro Obsługi Klienta Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego Sp. z o.o. 38-400 Krosno, ul. Fredry 1
Opłaty
Bez opłat
Termin i załatwienie
Zawarcie umowy z Klientem uzależnione jest od istnienia technicznych i prawnych możliwości realizacji usług w danej lokalizacji. Wymaga to wcześniejszego sprawdzenia przez pracownika MPGK Sp z o.o.technicznych i prawnych możliwości realizacji usług w danej lokalizacji. Umowa zostaje zawarta w terminie do 30 dni od dnia złożenia zamówienia przez Klienta i po pozytywnym wyniku sprawdzenia technicznych możliwości realizacji usług dostępu do sygnału internetowego typu Internet – Biznes
Podstawa prawna
Regulamin świadczenia usług telekomunikacyjnych przez Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej – Krośnieński Holding Komunalny Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zatwierdzony uchwałą Zarządu MPGK Krosno Sp. z o.o. Nr 12/2013 z dnia 27.03.2013 r.
Informacje
W celu uzyskania szczegółowych informacji w zakresie warunków technicznych na przyłączenie się do istniejącej sieci internetowej proponujemy kontakt telefoniczny z pracownikiem Sekcji Informatyki: 13-47-48-383.
Pliki do pobrania:

Portale społecznościowe

Adres BOK

 
Biuro Obsługi Klienta
ul. Fredry 1, 38-400 Krosno
tel.
13 47 48 316,
13 47 48 360,
785-008-316,
 
2020-10-09

Informacja

Informacja MPGK Krosno Sp. z o.o. o jakości wody uzdatnionej w III kwartale 2020r.

Centralne Laboratorium Wody i Ścieków

Live chat

 
Do góry Wstecz Strona główna 38-400 Krosno, ul. Fredry 12 Tel.: 13 436 83 11, 13 474 83 20 Fax: 13 436 86 78
© MPGK Krosno 2006 Realizacja: ideo Powered by CMS Edito