x W naszym serwisie używamy plików typu cookie do celów m.in. statystycznych czy reklamowych. Przeglądarka jakiej używasz może zmienić ustawienia dotyczące cookies w każdym momencie. Więcej informacji znajdziesz w "Polityka bezpieczeństwa".
 

Ciekawe linki
2021-07-12

TYTUŁ WICELIDERA PRZEDSIĘBIORSTW GOSPODARKI KOMUNALNEJ DLA MPGK KROSNO

Miło nam poinformować, że Krośnieński Holding Komunalny zajął II miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Gospodarki Komunalnej za rok 2021 i został wiceliderem wśród najlepszych firm tej branży w kraju.

Ogólnopolski Ranking Przedsiębiorstw Gospodarki Komunalnej, organizowany przez  Biznes Magazyn Strefa Gospodarki, wyłonił ścisłą czołówkę 10 najlepszych przedsiębiorstw komunalnych w kraju za rok 2021. Wśród nich znalazł się Krośnieński Holding Komunalny, który zajął II miejsce w rankingu, ustępując tylko Miejskiemu Przedsiębiorstwu Oczyszczania w m. st. Warszawie Sp. z o.o., a wyprzedzając przedsiębiorstwa komunalne m.in. z Poznania, Stalowej Woli, Słupska, Radomska czy Krynicy.
Kapituła rankingowa bardzo wysoko oceniała działalność Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego, inwestycje realizowane przez Spółkę, czynniki ekonomiczne i kadrowe, a także wszechstronność inicjatyw podejmowanych na rzecz współpracy z lokalnymi społecznościami.
Ogólnopolski Ranking Przedsiębiorstw Gospodarki Komunalnej był nie tylko okazją do wyróżnienia najlepszych przedsiębiorstw, ale też pokazania opinii publicznej podstawowych informacji związanych z branżą usług komunalnych w naszym kraju.

Choć to tylko ranking jest mi bardzo miło, że nasza Spółka znalazła się wśród najlepszych przedsiębiorstw gospodarki komunalnej w kraju i to na zaszczytnym drugim miejscu. W ostatnich latach realizowaliśmy wiele zadań, które miały znacząco poprawić funkcjonowanie naszej Spółki oraz poziom świadczonych usług. Wysokie miejsce w rankingu Strefy Gospodarki w pewnym sensie potwierdza, że udało się nam to osiągnąć – komentuje Janusz Fic, prezes Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego.

Portale społecznościowe

2021-10-15

Informacja

MPGK Krosno Sp. z o.o. o jakości wody uzdatnionej w III kwartale 2021 r.

Centralne Laboratorium Wody i Ścieków

Live chat

 
Do góry Wstecz Strona główna 38-400 Krosno, ul. Fredry 12 Tel.: 13 436 83 11, 13 474 83 20 Fax: 13 436 86 78
© MPGK Krosno 2006 Realizacja: ideo Powered by CMS Edito