x W naszym serwisie używamy plików typu cookie do celów m.in. statystycznych czy reklamowych. Przeglądarka jakiej używasz może zmienić ustawienia dotyczące cookies w każdym momencie. Więcej informacji znajdziesz w "Polityka bezpieczeństwa".
 

Ciekawe linki
2014-05-21

DZIEŃ OTWARTY W ZAKŁADZIE UZDATNIANIA WODY „WISŁOK” W SIENIAWIE

MPGK w Krośnie Sp. z o.o. 18 maja 2014r. zorganizowało w Zakładzie Uzdatniania Wody w Sieniawie „Dzień otwarty” w związku z zakończeniem realizacji zadania „Modernizacja Zakładu Uzdatniania Wody w Sieniawie”. Zadanie było realizowane w ramach Projektu pn.: „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej miasta Krosna – I etap”. Projekt współfinansowany był przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

W trakcie „Dnia otwartego” każdy kto odwiedził nasz Zakład miał możliwość zwiedzenia zmodernizowanego zakładu wraz z zaporą, która była dodatkową atrakcją dla mieszkańców, a także zapoznania się z całym procesem technologicznym uzdatniania wody.

Poza zwiedzaniem Zakładu mieszkańcy mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji: grill,  pokaz zabytkowych motocykli a dla dzieci: bungee, malowanie twarzy oraz wata cukrowa.
Mieszkańcy mogli również wziąć udział w konkursie organizowanym przez MPGK Krosno, w którym można było wygrać cenne nagrody. W ciągu całego dnia odwiedziło nas blisko 1500 osób. Każdy kto odwiedził nas w tym dniu dostał upominek, m.in..: bilet na koncert Ryszarda Rynkowskiego lub na występ Kabaretu Skeczów Męczących oraz inne upominki. Dziękujemy sponsorom za wsparcie finansowe koncertu Ryszarda Rynkowskiego i występu Kabaretu Skeczów Męczących.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Portale społecznościowe

2021-10-15

Informacja

MPGK Krosno Sp. z o.o. o jakości wody uzdatnionej w III kwartale 2021 r.

Centralne Laboratorium Wody i Ścieków

Live chat

 
Do góry Wstecz Strona główna 38-400 Krosno, ul. Fredry 12 Tel.: 13 436 83 11, 13 474 83 20 Fax: 13 436 86 78
© MPGK Krosno 2006 Realizacja: ideo Powered by CMS Edito