Drukuj

Krośnieński Holding Komunalny w „Złotej Setce Firm Podkarpacia”

Krośnieński Holding Komunalny otrzymał wyróżnienie w Rankingu Największych Firm Podkarpacia „Złota Setka”.

Kapituła XV edycji rankingu doceniła naszą spółkę za aktywne działanie na rzecz poprawy komfortu życia mieszkańców Krosna oraz sąsiednich gmin.

Nasz Spółka znalazła się w gronie tegorocznych laureatów „Złotej Setki Firm Podkarpacia”. W ocenie Kapituły rankingu w sposób szczególny wyróżniła się w aktywnej działalności, w sferze inwestycyjnej i społecznej, w zakresie poprawy komfortu życia mieszkańców Krosna oraz okolicznych gmin, których zaopatruje w wodę oraz przetwarza wytworzone przez nich odpady komunalne.
 
Misją naszej Spółki jest „Praca dla mieszkańców i dla środowiska”, więc otrzymane wyróżnienie jest dla nas szczególne i bardzo ważne. Cieszymy się, że inwestycje i działania realizowane w celu poprawy komfortu życia mieszkańców w zakresie gospodarki komunalnej zostały docenione przez Kapitułę rankingu. Dla naszej Spółki jest wielką nobilitacją być w prestiżowym gronie „Złotej Setki Firm Podkarpacia” – powiedział Zdzisław Syzdek, członek zarządu i dyrektor finansowy Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego, który odebrał nagrodę podczas uroczystej gali w Jasionce k. Rzeszowa.
 
Ranking, organizowany przez Gazetę Codzienną „Nowiny”, podkarpacki oddział Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego i Małopolski Instytut Gospodarczy jest ważnym źródłem informacji o kondycji i rozwoju podmiotów gospodarczych, jest prezentacją firm, które kreują ekonomiczny rozwój Podkarpacia.
 

Dziękujemy za wyróżnienie!

517346555 139320857 319806756