• 13 474 84 00
  • 13 474 83 20
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności


Prezes Janusz Fic – Managerem Roku

Janusz Fic – prezes zarządu Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego został laureatem Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2023 w kategorii „Manager”.

Kapituła XXII edycji konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza nagrodziła Janusza Fica, prezesa naszej spółki, tytułem managera roku. Wręczenie pamiątkowego grawertonu i statuetki odbyło się 25 października br. podczas uroczystej gali w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A

Cieszę się bardzo z otrzymanej nagrody i dziękuję kapitule konkursu za docenienie mojej pracy. Jestem zaszczycony takim wyróżnieniem, ale też i mocno zmotywowany do dalszej pracy – mówi Janusz Fic, prezes Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego. – Nagroda przyznawana jest personalnie, ale działalność Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego to efekt zaangażowania i pracy wielu osób, całego zespołu, którym mam przyjemność kierować. Dziękuję moim współpracownikom za to, że tworzymy naprawdę zgrany zespół, bo to jest klucz do naszego sukcesu – powiedział tegoroczny laureat konkursu PNG 2023 w kategorii „Manager”.


Warto odwiedzić