• 13 474 84 00
  • 13 474 83 20
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klauzula informacyjna – Grupa zakupowa

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO), niniejszym informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, jest Krośnieński Holding Komunalny Sp. z o.o.Może Pani/Pan skontaktować się z nami pisząc na adres: ul. Fredry 12, 38-400 Krosno, lub z powołanym przez nas Inspektorem ochrony danych osobowych, pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dane osobowe Uczestnika przetwarzane są w celu zawarcia i realizacji umowy, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b RODO.

Dane osobowe Uczestnika będą przetwarzane do 3 lat od zakończenia umowy lub do czasu upływu terminu przedawnienia zobowiązania podatkowego.

Odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub zawartych umów, w tym w szczególności dane mogą być udostępniane do firm realizujących sprzedaż.

Uczestnik ma prawo do:

1)    żądania dostępu do swoich danych osobowych,

2)    sprostowania swoich danych osobowych,

3)    przenoszenia danych oraz uzyskania ich kopii,

4)    ograniczenia przetwarzania danych na podstawie oraz ich usunięcia po ustaniu okresu przechowywania, w myśl obowiązujących przepisów

5)    wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jego danych osobowych,.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania, bądź żądanie ich usunięcia równoznaczne jest z brakiem możliwości dalszego uczestnictwa w Grupie Zakupowej i realizacji umowy.

W przypadku, gdy Uczestnik uzna, że jego dane osobowe nie są przetwarzane w sposób prawidłowy, Uczestnikowi przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych


Warto odwiedzić