• 13 474 84 00
  • 13 474 83 20
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nagrody i wyróżnienia

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA DLA KROŚNIEŃSKIEGO HOLDINGU KOMUNALNEGO

Inwestycje, projekty i działania Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego zostały docenione przez kapituły wielu ogólnopolskich i regionalnych konkursów oraz plebiscytów. Efektem tego są nagrody i wyróżnienia dla Spółki. Inwestycje i projekty zrealizowane przez Krośnieński Holding Komunalny zostały docenione przez kapituły wielu ogólnopolskich i regionalnych konkursów oraz plebiscytów organizowanych w 2022 roku. Efektem tego są nagrody i prestiżowe wyróżnienia dla naszej Spółki oraz dla Zarządu.

 

ROK 2024

IV miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej za rok 2024 –nagroda za całokształt działań i inwestycji podejmowanych przez Krośnieński Holding Komunalny w związku z dekarbonizacją i transformacją energetyczną Elektrociepłowni Krosno oraz jej bieżącą działalnością.

– Kapituła Ogólnopolskiego Rankingu Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej pozytywnie oceniła też dynamiczny rozwój zakładu oraz konsekwentne dostosowywanie jego działalności i funkcjonowania do aktualnych zmian i wymogów branżowych.

Tytuł – Lider transformacji energetycznej 2024 za projekt „Budowa efektywnego systemu ciepłowniczego Krosna – od węgla przez biomasę po energię cieplną z odpadów” – nagroda za całokształt działań i projektów związanych z dekarbonizacją krośnieńskiej elektrociepłowni i z jej transformacją energetyczną, w tym za projekt budowy efektywnego systemu ciepłowniczego i dążenie spółki do samowystarczalności energetycznej.

VI miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Wodociągowych i Kanalizacyjnych za rok 2024 – Kapituła 13. edycji Ogólnopolskiego Rankingu Przedsiębiorstw Wodociągowo-Kanalizacyjnych doceniła i wyróżniła Krośnieński Holding Komunalny za działalność wodociągowo-kanalizacyjną prowadzoną przez Wodociągi Krośnieńskie, w tym za inwestycje, ich innowacyjność oraz ukierunkowanie na odpowiednie korzystanie z zasobów naturalnych i środowiskowych.

Wyróżnienie w Plebiscycie Osobowość Roku 2023 Ziemi Krośnieńskiej za innowacje w ochronie środowiska – wyróżnienie specjalne dla prezesa Janusza Fica – prezesa Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego za propagowanie działań i inwestycji proekologicznych, które mają pozytywny wpływ na życie mieszkańców oraz poprawę i ochronę środowiska.


ROK 2023

– Pracodawca Przyjazny Pracownikom – Krośnieński Holding Komunalny został laureatem nagrody NSZZ „Solidarność” – Pracodawca Przyjazny Pracownikom. Holding został uznany za pracodawcę, który przestrzega przepisów prawa pracy, zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa do zrzeszania się w związki zawodowe.

– Tytuł „Manager Roku” dla prezesa Janusza Fica – prezes zarządu Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego został laureatem Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2023 w kategorii „Manager”.

– Tytuł wicelidera przedsiębiorstw gospodarki komunalnej – II miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Miejskich Przedsiębiorstw Gospodarki Komunalnej 2023. Krośnieński Holding Komunalny znalazł się w gronie 10 najlepszych przedsiębiorstw komunalnych w kraju.

– Krośniczanka laureatem PNG w kat. Najlepszy produkt – Woda kranowa Krośniczanka została nagrodzona statuetką i tytułem laureata Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2023 w kategorii „Najlepszy produkt”.

– V miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej za rok 2023 –Krośnieński Holding Komunalny znalazł się w czołówce najlepszych przedsiębiorstw energetyki cieplnej w kraju. Eksperci krajowej branży ciepłowniczej docenili działania podejmowane przez spółkę w zakresie działalności Elektrociepłowni Krosno.

– Dyplom uznania od Krajowego Forum Dyrektorów Oczyszczania Miast – Krośnieński Holding Komunalny został nagrodzony dyplomem uznania za budowę bloku energetycznego opalanego paliwem z odpadów komunalnych.


ROK 2022

– Top Inwestycje Komunalne 2022 – Rozbudowa Regionalnego Centrum Odzysku Odpadów w Krośnie została uznana za jedną z najlepszych inwestycją komunalnych w kraju.

– V miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej za rok 2022 – Elektrociepłownia Krosno po raz kolejny znalazła się w czołówce najlepszych przedsiębiorstw energetyki cieplnej w kraju.

Tytuł Wicelidera Przedsiębiorstw Gospodarki Komunalnej – Krośnieński Holding Komunalny zajął II miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Gospodarki Komunalnej za rok 2022 i otrzymał tytuł wicelidera wśród najlepszych przedsiębiorstw komunalnych w kraju.

Wyróżnienie Modernizacja Roku w kategorii „Ochrony Środowiska” – Modernizacja i rozbudowa Regionalnego Centrum Odzysku Odpadów w Krośnie otrzymała nominację do ogólnopolskiego finału i zdobyła wyróżnienie w konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”, największego i najbardziej prestiżowego konkursu budowlanego w Polsce.

– Wyróżnienie od Krajowego Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miasta – okolicznościowy medal i Brązowy Dyplom z okazji 30-lecia Krajowego Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast.

Tytuł Dyrektora Roku Zakładów Oczyszczania Miast w 2022 roku dla Janusza Fica – prezesa Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego. Nagroda w konkursie Krajowego Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast i redakcji „Przeglądu Komunalnego”.

– Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2022 – Krośnieński Holding Komunalny został potrójnym laureatem Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej. Spółka otrzymały nagrody w kategoriach: Najlepsza Usługa – Regionalne Centrum Odzysku Odpadów, Laureat Konkursu w kat. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych oraz Nagroda Specjalna – w uznaniu za 25 lat rozwoju firmy, wiarygodność, solidność, jakość oraz działalność na rzecz społeczności lokalnej.


ROK 2021

– Puchar Recyklingu NFOŚiGW – nagroda Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej za całokształt realizowanych inwestycji z zakresu gospodarki odpadami w tym w szczególności za budowę Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów.

– Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2021 – Krośnieński Holding Komunalny Sp. z o.o. został laureatem Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej za rok 2021 w kategorii – Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych. Decyzją Kapituły XX edycji konkursu Spółka znalazła się w gronie najdynamiczniejszych i najlepiej rozwijających się przedsiębiorstw Podkarpacia.

– Tytuł Wicelidera Przedsiębiorstw Gospodarki Komunalnej – II miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Gospodarki Komunalnej za rok 2021.

– Złota Setka Firm Podkarpacia – wyróżnienie w Rankingu Największych Firm Podkarpacia „Złota Setka”. Kapituła XV edycji rankingu doceniła Spółkę za aktywne działanie na rzecz poprawy komfortu życia mieszkańców Krosna oraz sąsiednich gmin.

– PSZOK z tytułem Budowa Roku 2020 wg PZITB – Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Krośnie został nagrodzony w Konkursie Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa tytułem Budowa Roku 2020 w kategorii – Obiekty przemysłowe.

– Złoty Żuraw nowy budynek administracyjny Spółki został wyróżniony w konkursie na najciekawsze inwestycje Podkarpacia i znalazł się w gronie najciekawszych obiektów, jakie oddano do użytku w ciągu ostatnich 5 lat.

– Firma Dobrych Praktyk – nagroda Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie za efektywną współpracę oraz wspieranie uczelni w tworzeniu nowych inicjatyw i kierunków studiów.

– Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej 2021 – Krośnieński Holding Komunalny po raz kolejny znalazł się w czołówce najlepszych przedsiębiorstw energetyki cieplnej w kraju. W Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej za rok 2021 nasza Spółka zajęła 6. miejsce.


ROK 2020

– Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2020 w kat. „Najlepsze usługi” – nagroda dla Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego za budowę nowoczesnego i funkcyjnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Białobrzeskiej 108 w Krośnie, z którego od 1 lipca 2020 r. korzystają bezpłatnie wszyscy mieszkańcy Krosna.