• 13 474 84 00
  • 13 474 83 20
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klauzula informacyjna – Monitoring wizyjny

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, jest Krośnieński Holding Komunalny Sp. z o.o. Może Pani/Pan skontaktować się z nami pisząc na adres: ul. Fredry 12, 38-400 Krosno, lub z powołanym przez nas Inspektorem ochrony danych osobowych, pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w celu zapewnienia bezpieczeństwa fizycznego obszaru i mienia należącego do naszej Spółki, a także naszych pracowników, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Spółki (art. 6 ust 1 lit. f RODO).

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez nas maksymalnie do 90 dni od momentu ich zapisania lub przez okres niezbędny do zakończenia ewentualnego postępowania,
w którym nagranie z monitoringu zostało wykorzystane.

Pani/Pana dane osobowe przekazywać będziemy do firm obsługujących nas w zakresie teleinformatycznym, obsługujących nas w zakresie prawnym, a także organom uprawnionym do dostępu do danych, na podstawie przepisów prawa.

Zgodnie z RODO, przysługuje Pani/Panu prawo do:

1)    dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;

2)    sprostowania (poprawiania) swoich danych;

3)    usunięcia danych lub ograniczenia przetwarzania danych;

4)    wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.


Warto odwiedzić