• 13 474 84 00
  • 13 474 83 20
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klauzula informacyjna – Ewidencja pracowników firm zewnętrznych

Na podstawie art. 13 i 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, jest Krośnieński Holding Komunalny Sp.
z o.o. Może Pani/Pan skontaktować się z nami pisząc na adres: ul. Fredry 12, 38-400 Krosno, lub z powołanym przez nas Inspektorem ochrony danych osobowych, pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Będziemy przetwarzać Pani/Pana dane w celu zapewnienia bezpieczeństwa fizycznego obszaru i mienia należącego do Spółki, a także naszych pracowników, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Spółki (art. 6 ust 1 lit. f RODO).

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez nas do 10 lat od odbycia wizyty na terenie Spółki lub do czasu prawomocnego wyroku w sprawie, w której dane byłyby wykorzystywane.

W przypadku, gdy jest Pani/Pan pracownikiem naszego kontrahenta, Pani/Pana dane osobowe w zakresie danych Panią/Pana identyfikujących, mogliśmy otrzymać od Pani/Pana pracodawcy lub podmiotu, który zlecił wykonanie usługi na terenie Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego Sp. z o.o.

Pani/Pana dane osobowe przekazywać będziemy do firm obsługujących nas w zakresie teleinformatycznym oraz podmiotom uprawnionym do dostępu do danych na podstawie przepisów prawa.

Posiada Pani/Pan prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, a także ich sprostowania (poprawiania). Przysługuje Pani/u także prawo do żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także sprzeciwu na przetwarzanie, przy czym przysługuje ono jedynie w sytuacji, jeżeli dalsze przetwarzanie nie jest niezbędne do wywiązania się przez nas z obowiązku prawnego i nie występują inne nadrzędne prawne podstawy przetwarzania.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na realizowane przez nas przetwarzanie Pani/Pana danych do Prezesa Urzędu ochrony danych osobowych.


Warto odwiedzić