• 13 474 84 00
  • 13 474 83 20
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klauzula informacyjna – Umowy zlecenia (osoby fizyczne)

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, jest Krośnieński Holding Komunalny Sp.
z o.o. Może Pani/Pan skontaktować się z nami pisząc na adres: ul. Fredry 12, 38-400 Krosno, lub z powołanym przez nas Inspektorem ochrony danych, pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w związku z realizacją umowy cywilno-prawnej (art. 6 ust. 1 lit b) RODO), jak również ich przetwarzanie podyktowane jest wymaganiami określonymi w Ustawie 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Ustawie z dnia 13 października 1998 r. o systemie ubezpieczeń społecznych oraz przepisami wykonawczymi do w/w Ustaw (art. 6 ust. 1 lit c) RODO).

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do 5 lat od dnia, w którym roszczenia z tytułu składek na ubezpieczenia społeczne stały się wymagalne.

Pani/Pana dane osobowe przekazywać będziemy do firm obsługujących nas w zakresie teleinformatycznym, prawnym, a także realizujących na rzecz Spółki świadczenia medyczne, w tym medycyny pracy oraz podmiotom uprawnionym do dostępu do danych, na podstawie przepisów prawa. Ponadto Pani/Pana dane osobowe, mogą być przekazywane naszym kontrahentom, w związku z realizacją umów biznesowych.

Ma Pani/Pan prawo żądać od nas dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia (w zakresie danych przetwarzanych elektronicznie w związku z realizacją umowy) i usunięcia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych.

W związku z przetwarzaniem przez nas Pani/Pana danych osobowych, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa urzędu ochrony danych osobowych


Warto odwiedzić